Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia
19.03.2014

Próbna matura z chemii z ZamKorem – to już dziś!

W dniu dzisiejszym w całej Polsce odbędzie się próbna matura z ZamKorem z chemii. Wszystkim uczniom życzymy sukcesu na egzaminie, a nauczycieli zapraszamy do korzystania z aplikacji ZamKorek, którą udostępnimy 21 marca br.

 
14.03.2014

Próba Generalna 2014

Wszystkim z Państwa, którzy dokonali rejestracji do udziału w organizowanych przez nas egzaminach próbnych, dziękujemy za zgłoszenia. Przypominamy, że 3 marca br. zostały udostępnione próbne arkusze gimnazjalne z fizyki i chemii, a sam egzamin odbył się w całej Polsce 6 marca br. Arkusze maturalne zostaną opublikowane 17 marca br., a sugerowany termin przeprowadzenia próbnej matury to 19 marca br. Arkusze można będzie pobrać po zalogowaniu się w serwisie Próby Generalnej.

Serdecznie zapraszamy do przeprowadzenia egzaminów próbnych z ZamKorem i zachęcamy do wpisywania wyników do aplikacji ZamKorek.

Próba Generalna 2014
 
11.03.2014

Projekt ustawy o darmowych podręcznikach

Dnia 19 lutego 2014 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało projekt ustawy o darmowych podręcznikach. W naszej ocenie wprowadzenie takich regulacji między innymi znacząco utrudni pracę nauczycieli oraz pozbawi ich w praktyce konstytucyjnego prawa do wyboru podręcznika. Niżej podajemy linki do odpowiednich dokumentów.

Projekt ustawy o darmowych podręcznikach
 
07.03.2014

Próbny egzamin gimnazjalny z ZamKorem – opublikowaliśmy odpowiedzi

Informujemy, że opublikowaliśmy Kartę poprawnych odpowiedzi oraz Kartotekę arkusza. Dokumenty można pobrać po kliknięciu w przycisk SPRAWDŹ WYNIKI i zalogowaniu.

Próbne arkusze egzaminacyjne oraz odpowiedzi będą dostępne bez konieczności logowania od dnia 22 marca br. Pobranie dokumentów będzie możliwe po kliknięciu w przyciski ARKUSZE oraz SPRAWDŹ WYNIKI.

Dzisiaj, tj. 7 marca, nauczycielom, którzy wzięli udział w Próbie Generalnej, udostępniliśmy aplikację ZamKorek umożliwiającą uzyskanie statystyk wyników uczniów. Zapraszamy do zapoznania się z jej funkcjonowaniem. Aplikacja jest dostępna po kliknięciu w przycisk WPROWADŹ WYNIKI i wymaga zalogowania.

Próbny egzamin gimnazjalny z ZamKorem – opublikowaliśmy odpowiedzi
 
06.03.2014

Próbny egzamin gimnazjalny z ZamKorem

W dniu dzisiejszym w całej Polsce odbędzie się próbny egzamin gimnazjalny z ZamKorem z chemii i fizyki. Wszystkim uczniom życzymy sukcesu na egzaminie, a nauczycieli zapraszamy do wprowadzania wyników uczniów do aplikacji ZamKorek, którą udostępnimy 7 marca br.

 
Strony:    poprzednie 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Chemia w ZamKorze