Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia
23.06.2014

Nowa ustawa oświatowa – zmiany w ZamKorze

Sejm przegłosował nową ustawę oświatową; po zatwierdzeniu przez Senat ustawa czeka już tylko na podpis Prezydenta, co oznacza, że wejdzie w życie na początku lipca. Jak wcześniej sygnalizował MEN, gimnazjaliści otrzymają darmowe podręczniki do pierwszej klasy w 2015 roku. Będą je kupować organy prowadzące szkoły, a na komplet podręczników dla jednego ucznia otrzymają 250 zł oraz 25 zł na ćwiczenia.
Ustawa ta stawia małe, jedno-, dwuprzedmiotowe wydawnictwa w bardzo trudnej sytuacji. Organom prowadzącym będzie wygodniej i taniej kupować podręczniki do większej liczby przedmiotów w tym samym wydawnictwie.
Z tego powodu ZamKor postanowił nawiązać ścisłą współpracę z wydawnictwem WSiP, której widocznym znakiem będzie fakt umieszczenia naszych książek, w tym podręczników gimnazjalnych i licealnych, w ofercie dystrybucyjnej WSiP – spodziewamy się, że nastąpi to jeszcze w czerwcu.
Współpraca z największym polskim wydawcą podręczników szkolnych, dysponującym nieporównywalnymi z naszymi możliwościami finansowania nowych pomysłów oraz docierania z ofertą do nauczycieli i organów prowadzących, będzie stanowić istotną pomoc dla osób uczących tak trudnego przedmiotu, jakim jest chemia.
Książki, które pozostają w sprzedaży prowadzonej przez ZamKor, będą dostępne w naszym nowym sklepie internetowym www.eduvis.pl, w którym kupią Państwo także nasze zestawy doświadczalne oraz inne elementy wyposażenia pracowni. Oferta książkowa pojawi się tam 23 czerwca 2014 roku.
Nowe, zmienione oświadczenia uprawniające do korzystania z materiałów dla nauczycieli będą dostępne jeszcze w czerwcu na naszej stronie internetowej. Tam też będziemy zamieszczać szczegółowe informacje dotyczące zmian. Ewentualne pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

 
28.05.2014

Szanowni Państwo,

Co roku z dniem 1 czerwca publikowaliśmy nowy formularz oświadczenia o korzystaniu z naszych podręczników w kolejnym roku szkolnym. W tym roku, z racji trwających prac nad ustawą o darmowych podręcznikach, musimy wstrzymać się z publikacją formularza do czasu, kiedy poznamy ostateczne zapisy tej ustawy. Prosimy o cierpliwość.

ZamKor

 
27.05.2014

Szanowni Klienci!

W dniach od 1 czerwca do 15 czerwca odbywać się będzie inwentaryzacja.
Zawieszenie sprzedaży dotyczy pozycji książkowych z oferty ZamKoru, znajdujących się w sklepie internetowym: http://sklep.zamkor.pl/
Zamówienia na pomoce dydaktyczne i sprzęt multimedialny można składać w nowym sklepie: http://www.eduvis.pl/

 
16.04.2014

Materiały w e-Dzienniku Librus

Zachęcamy do korzystania z naszych materiałów (filmów, animacji, symulacji, zadań interaktywnych, kart pracy itp.) znajdujących się w Aktywnych Rozkładach Materiałów Nauczania, które przygotowaliśmy wspólnie z Wydawcą e-Dziennika Librus. Z pewnością ułatwią one nauczycielom przygotowanie się do lekcji.

 
15.04.2014

Więcej niż lekcja

Przypominamy o możliwości tworzenia własnych bardzo ciekawych lekcji multimedialnych z naszą aplikacją WHITEBOARD!

Szkoda byłoby nie skorzystać z bogactwa materiałów, które tam zamieściliśmy. Wystarczy, że w szkole będzie dostępny rzutnik, a multimedialne lekcje poruszą nawet najbardziej zatwardziałych chemicznych ignorantów.

 
Strony:    poprzednie 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Chemia w ZamKorze