Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia
16.03.2015

Jak wypadli uczniowie na próbie generalnej z chemii?

Ostatnie próbne matury dobiegły końca. Warto przekazać nam wyniki swoich uczniów, aby już w kwietniu dowiedzieć się, jak wypadli na tle licealistów w całym kraju. Na podstawie danych, które otrzymamy ze szkół, przygotujemy wiarygodne ogólnopolskie raporty z wynikami trzeciej edycji Próbnej Nowej Matury z WSiP. Formularz XLS do wprowadzenia wyników uzyskanych podczas próbnego egzaminu z chemii należy pobrać z serwisu maturalnego WSiPu. Na wypełnione pliki czekamy do 30 marca.

Jak wypadli uczniowie na próbie generalnej z chemii?
 
10.03.2015

Próbę generalną czas zacząć! Arkusz maturalny i zasady oceniania zadań gotowe do pobrania

W serwisie maturalnym WSiPu udostępniliśmy Państwu arkusz maturalny do chemii oraz zasady oceniania zadań wraz z odpowiedziami. Wszyscy nauczyciele, którzy zgłosili się do udziału w trzeciej edycji Próbnej Nowej Matury z WSiP otrzymali od nas e-mailem kody dostępu do pobrania tych materiałów.

Przypominamy, że rekomendowany przez nas termin przeprowadzenia próbnej matury z chemii to 12 marca. Na wyniki Państwa uczniów czekać będziemy do 30 marca. Na ich podstawie przygotujemy ogólnopolski raport, który opublikujemy w kwietniu. Powodzenia!

Próbę generalną czas zacząć! Arkusz maturalny i zasady oceniania zadań gotowe do pobrania
 
27.02.2015

Rozpoczynamy kolejny etap Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z WSiP

Od 2 do 10 marca nauczyciele mogą wprowadzać online uzyskane przez uczniów wyniki i sprawdzać stopień przygotowania klas trzecich do kwietniowego egzaminu CKE. Do wprowadzania i analizowania wyników służy wygodna aplikacja dostępna po zalogowaniu się w serwisie www.zamkor.pl. Wkrótce na podany podczas rejestracji adres e-mail prześlemy do szkół login oraz hasło użytkownika, otwierające dostęp do tego serwisu. Nadawcą wiadomości będzie ZamKor.

Jeśli nie otrzymają Państwo danych dostępowych do 2 marca, prosimy o kontakt z naszą infolinią 801 220 555 lub 22 36 83 801 (z telefonów komórkowych). Można także pisać na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć lub Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Przed kontaktem z infolinią prosimy sprawdzić folder SPAM, ponieważ zdarza się, że tam bywają przekierowywane wiadomości.

Rozpoczynamy kolejny etap Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z WSiP
 
24.02.2015

Próbna Nowa Matura z WSiP

Ruszyła właśnie trzecia edycja Próbnej Nowej Matury z WSiP. Zapraszamy do rejestracji – na zgłoszenia nauczycieli czekamy do 27 lutego.

Polecamy Państwu stronę serwisu Nowa Matura poświęconą maturze z chemii, gdzie zamieszczamy aktualności związane z egzaminem. W serwisie opublikowaliśmy także szczegółowy harmonogram trzeciej edycji Próbnej Nowej Matury z WSiP. Już 4 marca udostępnimy Państwu arkusze maturalne, a ogólnopolskie wyniki próbnej matury ogłosimy 15 kwietnia.

Próbna Nowa Matura z WSiP
 
20.02.2015

E-warsztaty dla nauczycieli chemii w gimnazjum

Zapraszamy Państwa do udziału w e-warsztatach Z nowym cyklem Świat chemii - łatwiej, wygodniej, skuteczniej! prowadzonych przez panią Annę Warchoł, które odbędą się 9 marca o godzinie 16:00.

Pod linkiem znajdą Państwo zaproszenie http://www.wsip.pl/e-konferencje/e-warsztaty-dla-nauczycieli-chemii-w-gimnazjum/

Zapraszamy!

E-warsztaty dla nauczycieli chemii w gimnazjum
 
Strony:    poprzednie 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Chemia w ZamKorze