Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia > mapa strony

WHITEBOARD - Interaktywna aplikacja wspierająca proces dydaktyczny na lekcjach fizyki i chemii

WHITEBOARD

Ważne informacje

Wszystkich nauczycieli, którzy posiadają dostęp do Portalu Nauczyciela, zapraszamy do pobrania pełnej wersji naszej aplikacji. Jeśli korzystali Państwo z wersji demonstracyjnej, należy ją najpierw odinstalować, a następnie pobrać i zainstalować wersję pełną.

UWAGA! Aplikacja WHITEBOARD wymaga dodatkowego logowania z użyciem loginu i hasła wykorzystywanego w Portalu Nauczyciela. Aby to zrobić, należy po wejściu do aplikacji kliknąć zielone koło zębate umieszczone w lewym dolnym rogu.

Życzymy miłego korzystania z naszych multimediów na lekcjach!

 

Pobierz

Aplikacja

Pobierz już dziś najnowszą wersję naszej interaktywnej aplikacji i przenieś swoje lekcje w nowy wymiar nauczania.

Dowiedz się więcej

WHITEBOARD

WHITEBOARD - Interaktywna aplikacja wspierająca proces dydaktyczny na lekcjach fizyki i chemii

Specjalnie dla Państwa przygotowujemy aplikację WHITEBOARD, która umożliwia tworzenie własnych multimedialnych lekcji. Pozwala ona na wybór z biblioteki materiałów multimedialnych, tj.: symulacji, animacji oraz zadań interaktywnych. Nasza aplikacja daje również możliwość generowania i drukowania notatek z lekcji dla ucznia.

Zapraszamy do bezpłatnego pobrania naszej aplikacji oraz planów lekcji multimedialnych!

Plany lekcji multimedialnych

Plany lekcji multimedialnych zawierają szczegółowe informacje dla nauczyciela o możliwościach wykorzystania ściśle skorelowanych z podręcznikiem elementów aktywizujących uczniów podczas lekcji.

ABODE AIR

ADOBE AIR - Środowisko uruchomieniowe umożliwiające zainstalowanie aplikacji na dowolnej platformie systemowej. Nowoczesna i darmowa technologia dostępna do pobrania na stronie producenta: