Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia
13.11.2013

„Repetitio est mater studiorum”

W Portalu Nauczyciela (szkoła ponadgimnazjalna) w dziale Scenariusze lekcji pojawią się wkrótce kolejne scenariusze lekcji powtórzeniowych do pierwszej części podręcznika „Z chemią w przyszłość” do zakresu rozszerzonego.

 
12.11.2013

Generatory sprawdzianów w nowym wydaniu

Można już korzystać ze zmodyfikowanych generatorów sprawdzianów do poszczególnych działów chemii dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Na prośbę nauczycieli dodaliśmy możliwość generowania sprawdzianu z kilku różnych działów, a drukowanie wygenerowanych dokumentów PDF jest znacznie bardziej ekonomiczne. Przypominamy też, że numeracja działów pochodzi z podstawy programowej. Materiały znajdują się w Portalu Nauczyciela w zakładkach Generator sprawdzianów (dostęp tylko po zalogowaniu się do portalu).

 
08.11.2013

Nowe filmy z kartami pracy

W Portalu Ucznia w zakładce Zalecane doświadczenia dla szkół ponadgimnazjalnych publikujemy kolejne sfilmowane doświadczenia do realizacji zakresu podstawowego: „Badanie kwasowości i właściwości sorpcyjnych gleby” wraz z kartami pracy. Karty stanowią doskonałe notatki z realizowanych na lekcji tematów, mogą być także pracą domową dla ucznia.

 
07.11.2013

ZamKor wiarygodny merytorycznie i biznesowo

Miło nam poinformować, że do licznych nagród i wyróżnień za wysoką wartość merytoryczną naszych materiałów edukacyjnych dołączyły także certyfikaty biznesowe. ZamKor został laureatem rankingu Diamenty Forbesa 2013, który jest organizowany przez miesięcznik „Forbes” i ma na celu wyłonienie firm najszybciej zwiększających swoją wartość. W kontekście e-learningu, który od kilku lat proponujemy Państwu na naszej Platformie Edukacyjnej, pisze o tej nagrodzie na swoim blogu Piotr Peszko.
ZamKor otrzymał także tytuł Geparda Biznesu 2012, przyznawany dynamicznie rozwijającym się firmom.
Nagrody za wysoką wartość merytoryczną naszych materiałów oraz wyróżnienia biznesowe wiążą się z sobą. Mocną pozycję rynkową zawdzięczamy skutecznej realizacji naszej misji, która zakłada konsekwentne stawianie na wysoką jakość tego wszystkiego, co oferujemy nauczycielom i uczniom.

 
24.10.2013

Niezbędnik nauczyciela

Biuro Karier i Promocji Wydziałów Chemii oraz FAIS Uniwersytetu Jagiellońskiego zapraszają na drugą edycję kursu „Niezbędnik nauczyciela”. Kurs jest skierowany do osób chcących uczyć lub będących początkującymi nauczycielami. Obejmuje podstawowe zagadnienia psychologiczno-pedagogiczne związane z pracą z uczniami: budowanie kontaktu z klasą oraz procesy grupowe, komunikację z uczniem, stawianie granic i sytuacje kryzysowe, twórcze uczenie oraz autoprezentację nauczycielską.
Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne. Pierwszeństwo kwalifikacji mają absolwenci, pracownicy i studenci Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz osoby z krótszym doświadczeniem nauczycielskim.
Można się zgłosić e-mailowo na adres: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 12 663 20 95 oraz osobiście w Biurze Karier Wydziału Chemii. Więcej informacji TUTAJ.

 
Strony:    poprzednie 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Chemia w ZamKorze