Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia > portal nauczyciela

Portal Nauczyciela

gimnazjum szkoła ponadgimnazjalna

WHITEBOARD

Z przyjemnością informujemy, że podręczniki szkolne i inne publikacje wydawnictwa ZamKor są obecnie wydawane i dystrybuowane przez WSiP. W związku z tym przekazujemy ważne informacje dotyczące zasobów online wspierających proces dydaktyczny:

  • Od roku szkolnego 2015/2016 materiały dydaktyczne dla nauczycieli fizyki i chemii można znaleźć w Klubie Nauczyciela na www.uczę.pl oraz w serwisach WSiPnet.pl lub klasówki.pl.
  • Zasoby Portalu Nauczyciela są nadal dostępne, jednak aktualizacja materiałów do klas 1 gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych zostanie przeprowadzona wyłącznie na stronach WSiP.
  • Nauczyciele pracujący z cyklami ZamKoru w klasach 1 mogą w ramach konta WSiP uzyskać dostęp do Portalu Nauczyciela, w tym do Whiteboardu oraz e-podręczników z cyklu Świat przyrody. Na podane adresy e-mailowe otrzymają oni dane uprawniające do korzystania z portalu.
  • Nauczycielom kontynuującym pracę z ZamKorem dostęp do Portalu Nauczyciela zostanie przedłużony automatycznie (do 31 sierpnia 2016 r.).

Chcesz uzyskać dostęp do zasobów? Załóż konto uprawniające do korzystania z serwisów WSiP, a następnie wypełnij oświadczenie, by skorzystać także z serwisów ZamKoru.

punktor Zasady uzyskiwania dostępu do serwisów dla nauczycieli w ramach konta WSiP od roku szkolnego 2015/2016

punktor  Oświadczenie o nauczanych przedmiotach w roku szkolnym 2015/2016