Menu Content/Inhalt
Jesteś w: Portal nauczyciela i ucznia
20.07.2016

Dostęp do serwisów dla nauczycieli

Nauczycielom kontynuującym pracę z cyklami edukacyjnymi do fizyki i chemii przedłużyliśmy dostęp do zasobów na zamkor.pl.

Nauczyciele rozpoczynający pracę z cyklami mogą w ramach konta WSiP uzyskać dostęp do serwisów wsip.pl (Klub nauczyciela na Ucze.pl, Generator klasówek Klasówki.pl) oraz zamkor.pl. Wystarczy założyć konto uprawniające do korzystania z serwisów WSiP, a następnie wypełnić oświadczenie, by skorzystać także z serwisów zamkor.pl.

Dostęp do serwisów dla nauczycieli
 
23.02.2016

Ocenianie kształtujące na lekcjach z podręcznikiem „Świat chemii”

Zapraszamy do obejrzenia retransmisji e-warsztatów, które w Krakowie 2 marca 2016 prowadziła autorka cyklu Anna Warchoł. Polecamy także wykład popularnonaukowy dr hab. Andrzeja Danela o związkach jonowych wczoraj, dziś i jutro.

Ocenianie kształtujące na lekcjach z podręcznikiem „Świat chemii”
 
22.01.2016

WSIP znowu spółką akcyjną!

Z dniem 18 stycznia 2016 r. spółka Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne sp. z o.o. została przekształcona w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna.
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne od wielu lat tworzą produkty o najwyższej jakości edukacyjnej. Obecnie trwa rozwój firmy w wielu nowych kierunkach, dzięki czemu WSiP staje się dostawcą usług wspierających oświatę.
W związku z przekształceniem ulegają zmianie dane rejestrowe WSiP na: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 96, 00-807 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000595068, NIP 527 260 52 92, kapitał zakładowy 550.400,00 zł (wpłacony w całości).
Powyższa zmiana została uwzględniona formularzu kontaktowym, regulaminie serwisu oraz zakładkach pomocy. Zmiana nie wpływa na prawa i obowiązki użytkowników serwisu.

Aktualną informację odpowiadająca odpisowi aktualnemu z rejestru przedsiębiorców KRS można pobrać na stronie: https://ems.ms.gov.pl

 
09.12.2015

Przedstawiamy wyniki Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z WSiP dla klas trzecich!

Dziękujemy za udział w kolejnej edycji próbnego egzaminu. Otrzymaliśmy od Państwa i przeanalizowaliśmy prawie 40 000 wyników. Poniżej przedstawiamy analizę ilościową oraz szczegółowy raport wyników z poszczególnych części egzaminu. Sprawdż jak poradzili sobie uczniowie z zadaniami z fizyki i chemii.

Przedstawiamy wyniki Próbnego Egzaminu Gimnazjalnego z WSiP dla klas trzecich!
 
23.10.2015

Dlaczego nowa matura z chemii okazała się dla uczniów trudna?

Arkusz egzaminacyjny 2015 zawierał 41 zadań. Dla zdających umiarkowanie trudne okazało się dwadzieścia zadań w arkuszu, co oznacza poziom wykonania zadania pomiędzy 50% a 69%. Osiemnaście zadań można uznać za trudne... Polecamy lekturę artykułu Anny Władkowskiej – nauczycielki i egzaminatorki.

Dlaczego nowa matura z chemii okazała się dla uczniów trudna?
 
Strony:    1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następne

 

Zobacz więcej

 
Aktualności
 
Chemia w ZamKorze